„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Blog » Svatba v Řecku » Skopelos » Skopelos: Svatba v Řecku na smaragdovém ostrově


Skopelos: Svatba v Řecku na smaragdovém ostrově

Řecký ostrov Skopelos je opravdovým klenotem mezi řeckými ostrovy. Jen si ho zkuste představit – zelené kopce kontrastují s azurově modrým mořem, nebe je bez mráčku. Ráno vás okouzlí východ slunce, večer jeho západ. Všude kolem vás jsou nádherné vůně, barvy, usměvaví a milí lidé.

Ráj na zemi, chtělo by se říci. Přidejte ke svým představám ještě typickou řeckou pohostinnost a oblibu svateb. Ano, právě jste našli jedinečné místo, které si zaslouží, abyste o něm uvažovali, jako o své svatební destinaci.

Ostrov Skopelos: Stvořený pro intimní svatbu

Smaragd. Tak se přezdívá řeckému ostrovu Skopelos – díky svým zeleným kopcům totiž doslova září svěží zelení. V této barvě nádherně vyniká celá řada obdivuhodných památek – roztomilých kapliček, starobylých kostelů nebo klášterů.

I přesto není ostrov Skopelos obléhaný turisty. A to je dobře. Místní letoviska jsou spíše menší. Proto nejsou v sezóně přeplněna lidmi z různých koutů světa, kteří by vás obtěžovali svým hlukem.  Svatba na ostrově Skopelos je proto ideálním řešením pro snoubence, kteří touží po obřadu, kdy budou moci dýchat lahodný mořský vzduch, pozorovat západ slunce a užít si romantické chvíle bez zbytečné pozornosti.

Svatba jako z filmu

Ostrov Skopelos je místy doslova nedotčený! Zachovává si proto jedinečnou a tradiční atmosféru. Není divu, že si ho pro svůj film vybrali i tvůrci dnes už kultovního snímku Mamma Mia. Pokud také vás tento úžasný film nadchl a zatoužili jste po svatbě v podobném duchu, můžete ji mít.

Skutečně. Své ano můžete vyslovit právě v malebném kostelíčku na skále ostrova, stejně jako hlavní představitelé v Mamma Mia. Toto místo ale není jediné, které stojí za úvahu. Svatbu lze samozřejmě uspořádat i na některé z romantických pláží, na skalním útesu nebo na molu. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Podívejte se na fotogalerii našich svateb na Skopelosu.

Čím vás ještě Skopelos okouzlí

Ačkoli je ostrov Skopelos spíše menším ostrůvkem (rozloha dosahuje asi 96 km čtverečních), budete mít během svého pobytu stále co objevovat. Ať už to budou útesy s neopakovatelným výhledem, historické památky, roztodivná fauna a flora… Za prohlédnutí stojí nejen hlavní město ostrova Chora (Hora), ale i menší městečka a vesničky, která vás nepřestanou přitahovat svojí malebností.

 

 Svatby na Skopelosu

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek