„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Proč svatba v zahraničí s naší svatební agenturou?


Proč svatba v zahraničí s naší svatební agenturou?

 

Zkušenosti

Naše svatební agentura Svatba trochu jinak organizuje svatby od roku 2007. Organizujeme svatby již 11 let! Uspořádali jsme přes 360 svateb v 46 lokalitách, každý rok organizujeme okolo 40ti svateb. Výběr z řady referencí naleznete v sekci reference. Rádi Vám poskytneme i kontakty na naše klienty

Tým 

Díky tomu, že jsme svatební agentura, pracují pro nás na ostrovech svatební koordinátoři, nikoliv delegáti. Jsou to profesionálové, dlouhodobě žijící v daných destinacích, disponující znalostí tamního terénu, jazyka a zvyků. Vzhledem k tomu, že v destinacích žijí celoročně i několik let, mají velmi dobré vztahy s místními obyvateli a především mají na organizaci Vašeho svatebního dne dostatek času. Na ostrovech spolupracujeme pouze s dodavateli, kteří s námi spolupracovali v minulých letech. Službám našich svatebních partnerů natolik věříme, že za ně přebíráme veškerou zodpovědnost

Cenová dostupnost

Naše svatební agentura není vázaná na žádnou CK. Rozhodli jsme se pro tento krok proto, aby naši klienti měli volbu cestovat samostatně, či se svou oblíbenou CK. Díky tomu si můžete vybrat cestovní kancelář s nejvýhodnější nabídkou zájezdu na trhu a snížit tím své náklady. Snoubencům, kteří hledají servis ,,vše v jednom" rádi zájezd a ubytování zajistíme. 

 

Flexibilita

Naše možnosti v organizaci Vašeho svatebního dne v zahraničí jsou pro nás neomezené. Každá svatba v Řecku je pro nás výzvou a jsme připraveni Vám zorganizovat vše, co zákon dovoluje. Organizujeme svatby malé, velké, církevní, civilní, v kapličkách, na útesu, na pláži, na mole, na lodi, u filmové kapličky Mamma Mia či na proslulé pláži - Navagio a jiných místech..

Díky tomu, že se naši svatební koordinátoři pohybují po celém ostrově, máme možnost uspořádat Váš svatební obřad kdekoliv na ostrově a tudíž Vy nemusíte být omezeni pouze na místo hotelu, kde máte ubytování od CK. Sestavili jsme pro Vás katalog svatebních destinací na každý ostrov, který zahrnuje nabídky jak tradičních míst, netradičních, luxusnějších, cenově dostupných a i typických pro daný ostrov. Pokud se Vám bude líbit například hotel, terasa, kaplička, či pláž na druhé straně ostrova, rádi Vám tam Váš svatební obřad zorganizujeme a zajistíme v místě i ubytování na svatební noc. Vaší dovolenou tak můžete strávit v jiném, cenově dostupnějším místě, něž - li Váš svatební den. 

Individuální přístup

Je pro nás samozřejmostí.

Kompletní svatební servis

Naše svatební agentura Vám nabízí kompletní svatební servis v zahraničí (nebo - li svatbu na klíč či svatbu od A do Z) včetně vyřízení dokumentů potřebných k uzavření sňatku v zahraničí. Organizujeme svatby v Řecku civilní, církevní, právně platné. Organizujeme i právně neplatné sňatky jako obnovení manželského slibu či ,,svatby na oko". Neomezené svatební konzultace zdarma jsou pro nás samozřejmostí - čím více budeme společně komunikovat o Vašich představách a možnostech, tím přesnější náš postup v organizaci je.

 

                                                      .........jediné co Vám opravdu zaručit nemůžeme je za každých okolností nádherné počasí a úchvatnou svatební noc:-)

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek