„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Reference


Reference našich klientů

Svatba v Řecku - ostrov Kréta září 2018

Reference našich klientů

Mnohokrát děkujeme za gratulaci! Musíme říct, že náš svatební den byl naprosto úžasný! Velké díky patří naší svědkyni a koordinátorce na Krétě, která svou dobrou náladou a vstřícností rozbila veškeré zbytky trémy a obav, které se díky počasí a strašícím mračnům objevily. Perfektní byla také naše fotografka, i jí moc děkujeme za ochotu a první fotky ještě toho večera. Vše proběhlo naprosto bez chybičky, ve skvělé přátelské atmosféře a my si tento den opravdu užili se vším všudy! I my proto děkujeme za pomoc s přípravami a rozhodně na tento den (týden) jen tak nezapomeneme.

 

Ivana a Lukáš, svatba na ostrově Kréta, 25.9.2018

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos září 2018

Reference našich klientů

Děkujeme moc agentuře a koordinátorce Veronice za úžasné zorganizování našeho velkého dne na Zakynthosu v hotelu The Bay. Komunikace s p. Smržovou i s p. Kotrbovou byla na 1* a koordinátorka  byla naprosto úžasná!!!! Jsme rádi, že jsme se osobně poznali a právě ona nám vše krásně nachystala. Vše proběhlo bez problému a přesně tak, jak jsme si představovali, bez stresu, v klidu a pohodě! Už se moc těšíme na fotky! Skvělá volba! Všem, kteří uvažují o svatbě v Řecku tuto agenturu vřele doporučujeme!!!!!

 

Petra a Luděk, svatba na ostrově Zakynthos, 19.9.2018

Svatba v Řecku - ostrov Kos září 2018

Reference našich klientů

Chtěli bychom vám moc poděkovat za zajištění a organizaci naší svatby na Kosu dne 16.9.2018. Všechno bylo přesně podle našich představ - romantické a intimní. A našim blízkým se rovněž můžeme chlubit nádhernými fotkami, které nám fotograf dodal na CD ještě během našeho pobytu na Kosu. Moc oceňujeme i přesun na jiný den kvůli konajícím se křtinám, díky čemuž jsme ostrůvek Kastri měli opravdu jen a jen pro sebe. Děkujeme.

Magda a Přemysl, svatba na ostrově Kos, 16.9.2018

 

Svatba v Řecku - ostrov Kréta září 2018

Reference našich klientů

Moc děkujeme agentuře za perfektní přístup a kompletní zařízení našeho svatebního dne na pláži na Krétě. Už teď se těšíme na naše svatební fotky, které díky velmi milému fotografovi budou určitě úžasné a focení jsme si náramně užili. Navíc díky zajištěné kadeřnici a vizážistce, jsem se opravdu cítila jako princezna. Děkujeme taky naší koordinátorce na Krétě, která byla úžasná a tento den jsme si užili opravdu bez stresu a byl to pro nás opravdu jeden z nejromantičtějších dní, které jsme spolu mohli zažít. Proto doporučuji všem, kteří chtějí mít svatbu bez starostí a v krásném Řecku, agentura "Svatba trochu jinak" je přesně pro Vás.

Hana a Leonidas, svatba na ostrově Kréta, 9.9.2018

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos září 2018

Reference našich klientů

Děkujeme agentuře Svatba trochu jinak za zrealizování našeho snu. Perfektní organizace, vyřizování dokumentů, plánování, spolupráce s úřady - díky paní Kotrbové klaplo vše na jedničku. Zásluhou koordinátorky Veroniky jsme měli nejen krásný obřad, včetně nádherné dekorace, ale i skvělé fotečky a jako bonus nám pomohla i s výběrem menu na svatební hostinu. 
Určitě budeme tuto agenturu doporučovat dál.

Veronika a František, svatba na ostrově Zakynthos, 6.9.2018

Svatba v Řecku - ostrov Kréta srpen 2018

Reference našich klientů

Svatební den byl bezchybný a úžasný. Neustále na něj vzpomínáme. Mockrát děkujeme za vzpomínky na celý život, bylo to úžasné!!!

Zuzana a Pavel, svatba na ostrově Kréta, 11.8.2018

 

Svatba v Řecku - ostrov Kréta srpen 2018

Reference našich klientů

Naše svatba byla opravdu super a děkujeme, jak za Vaše zprostředkování, tak chválíme i velkou pomoc a přípravu v místě obřadu, vše proběhlo bez problémů a byli jsme nadšení lokalitou a atmosférou. Vše bylo bez stresu, spěchu a v klidu. Jak my, tak i naši svědci všichni máme krásné  zážitky a vzpomínky. Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme! Máme rozhodně na co vzpomínat.

Martin a Míša, svatba na ostrově Kréta, 8.8.2018

Svatba v Řecku - ostrov Kos červenec 2018

Reference našich klientů

Chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou svatbu na ostrově Kos. Velmi děkuji také paní koordinátorce. Její pozitivní energie a optimismus nám vytvořili opravdu krásný svatební večer. Svatba na pláži byla super, naštěstí už nefoukala tak jako dva předchozí dny. Květina, dort, výzdoba místa super. Vizážistka mě krásně namalovala. Holky se zabavily s chůvou, takže jsme udělali krásné fotky. Výběr taverny byl perfektní.  Jediné, co bych viděla jako možné zlepšení - nabídnout dopravu z hotelu až na pláž. Ono je jiné jít kilometr sami a kilometr s dětmi, když je venku 35 stupnů. Jinak tedy vše perfektní.

Adéla a Marek, svatba na ostrově Kos, 18.7.2018

Svatba v Řecku - ostrov Skopelos červenec 2018

Reference našich klientů

Moc děkujeme všem ze svatební agentury "svatba trochu jinak". Vše bylo naprosto úžasné.  Svatební kytice byla nádherná. Plavba loďkou, krásný romantický zážitek. Vše bylo naprosto úžasné a spolupráce s agenturou dokonalá. Ještě jednou moc děkujeme za ten nejkrásnější den v našem životě.

Markéta a Jan, svatba na ostrově Skopelos, 18.7.2018 

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červenec 2018

Reference našich klientů

Vše proběhlo skvěle a s manželem jsme si náš den maximálně užili. Rádi bychom poděkovali za kompletní zajištění všech příprav před svatbou a za pomoc s veškerou koordinací a administrativou. Rádi bychom poděkovali koordinátorce za milou a velmi profesionální spolupráci během samotného svatebního dne. Vše proběhlo na jedničku a v maximální pohodě – přesně tak, jak jsme si to představovali. Určitě bychom vaši svatební agenturu doporučili ostatním snoubencům. Líbil se nám profesionální přístup během příprav i samotného svatebního dne. Zároveň ale oceňujeme i to, že kromě profesionality je pro vás důležitý i individuální přístup. Během naší svatby jsme měli pocit, že naše svatební koordinátorka připravuje svatbu opravdu jen pro nás dva. A nikoliv jako pro jeden z mnoha párů během svatební sezóny. A to je dle našeho názoru to, co snoubenci u vaší agentury ocení nejvíce. Děkujeme za nezapomenutelný svatební den a přejeme mnoho úspěchů.

Lenka a Tomáš, svatba na ostrově Zakyntos, 7.7.2018

1 2 3 ... 6 Další »

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek