„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Reference


Reference našich klientů

Svatba v Řecku - ostrov Skopelos červenec 2018

Reference našich klientů

Moc děkujeme všem ze svatební agentury "svatba trochu jinak". Vše bylo naprosto úžasné.  Svatební kytice byla nádherná. Plavba loďkou, krásný romantický zážitek. Vše bylo naprosto úžasné a spolupráce s agenturou dokonalá. Ještě jednou moc děkujeme za ten nejkrásnější den v našem životě.

Markéta a Jan  18.7.2018 Skopelos

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červenec 2018

Reference našich klientů

Vše proběhlo skvěle a s manželem jsme si náš den maximálně užili. Rádi bychom poděkovali za kompletní zajištění všech příprav před svatbou a za pomoc s veškerou koordinací a administrativou. Rádi bychom poděkovali koordinátorce za milou a velmi profesionální spolupráci během samotného svatebního dne. Vše proběhlo na jedničku a v maximální pohodě – přesně tak, jak jsme si to představovali. Určitě bychom vaši svatební agenturu doporučili ostatním snoubencům. Líbil se nám profesionální přístup během příprav i samotného svatebního dne. Zároveň ale oceňujeme i to, že kromě profesionality je pro vás důležitý i individuální přístup. Během naší svatby jsme měli pocit, že naše svatební koordinátorka připravuje svatbu opravdu jen pro nás dva. A nikoliv jako pro jeden z mnoha párů během svatební sezóny. A to je dle našeho názoru to, co snoubenci u vaší agentury ocení nejvíce. Děkujeme za nezapomenutelný svatební den a přejeme mnoho úspěchů.

Lenka a Tomáš, svatba na ostrově Zakyntos, 7.7.2018

Svatba v Řecku - ostrov Kos červen 2018

Reference našich klientů

Děkuji vaší agentuře za zprostředkování nádherného dne, který jsme si s manželem maximálně užili.Také jsem se chtěla poděkovat paní koordinátorce, která na nás udělala úžasný dojem. Spolupráce s ní byla perfektní, svatba díky ní předčila naše očekávaní. Ještě jednou děkuji za vše.

Eva a Lukáš, svatba na Kosu, 22.6.2018

Svatba v Řecku - ostrov Skopelos červen 2018

Reference našich klientů

Celkem jsem oslovila tři agentury a ze Svatby trochu jinak jsem měla nejlepší dojem – rychlá a vstřícná komunikace a hlavně bez snahy mi vnutit konkrétní lokalitu nebo zájezd v Řecku a své volby určitě nelituji. Pro svatbu v zahraničí jsme se rozhodli zejména proto, že jsme chtěli hezkou a nevšední svatbu, ale bez velkého stresu a zařizování, užít si jen sami sebe ve dvou. Dle fotek jsme si pro obřad okamžitě zamilovali útes Amarandos na ostrově Skopelos. Je to velmi úchvatné místo, zejména pokud se to spojí s dopravou na malé loďce a hostinou v taverně na molu v přilehlém středisku Agnondas. Romantika to opravdu byla. Mile mě také překvapily služby kadeřnice, vizážistky, květinářky a fotografa – opravdu nad očekávání, ale doporučuji se připravit už tady, aby člověk měl co nejvíce jasno nebo si nechat udělat zkoušku líčení nebo česání na místě ještě před obřadem. Tímto agentuře děkujeme za zprostředkování nezapomenutelného zážitku, všechno klaplo na jedničku.

Aneta a Honza, svatba na ostrově Skopelos, 16.6.2018

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červen 2018

Reference našich klientů

Ještě jednou bychom rádi touto cestou poděkovali za organizaci naší svatby. Velký dík patří Vám, za trpělivou a svědomitou práci bez které bychom na Zakynthos jistě neodjížděli s jistotou, že vše proběhne dle našich představ. Rádi bychom také srdečně poděkovali slečně koordinátorce, která se nám zalíbila již v prvních vteřinách našeho setkání. Celou organizaci zvládla naprosto perfektně a ochotně nám poradila se vším, co se týkalo jak svatby, tak ostrova. Chtěli bychom ocenit její zápal a energii, kterou do celé svatby vložila. S její pomocí byla svatba dle našich představ a v mnohých ohledech pravděpodobně předčila naše očekávání. Jsme velmi rádi, že to byla právě ona, kdo celou svatbu na ostrově organizovala. Vřele bychom ji každému doporučili. Po emailu se velmi těžko vyjadřuje, jak moc jsme vděční za Vaši práci jak tady u nás, tak na ostrově. Doufáme, že Vás tato slova alespoň trochu potěší a ujistí, že toto krásné povolání odvádíte s velkou grácií.

Jan a Nikola, svatba na ostrově Zakynthos, 6.6.2018

Svatba v Řecku - ostrov Kréta červen 2018

Reference našich klientů

Děkujeme agentuře a také moc paní koordinátorce v místě svatby. Vše proběhlo bez problémů, nyní cca měsíc po svatbě už máme fotky i všechny potřebné dokumenty doma. Skvělá volba! Doporučujeme.

Tereza a Ivo, svatba na Krétě, 6.6.2018

Svatba v Řecku - ostrov Kos červen 2018

Reference našich klientů

Děkujeme, děkujeme a ještě jednou moc děkujeme. Náš den byl díky Vám naprosto perfektní a doufáme, že paní koordinátorku ještě někdy uvidíme.

Nikola a Petr, svatba na Kosu, 5.6.2018

Svatba v Řecku - ostrov Kréta září 2017

Reference našich klientů

Naše díky patří paní Adéle a koordinátorce na Krétě, která zařídila náš velký den do posledního detailu. Všechno vyšlo tak, jak jsme si představovali. Vlastně ještě líp! Náš svatební den byl báječný, nezapomenutelný a hlavně bez stresu. Všem párům, které svatbu v zahraničí zvažují, doporučuji. A ještě bych chtěla vyzdvihnout práci fotografky na Krétě - nejen, že máme krásné fotky, ale také jsme se při focení skvěle bavili. Děkujeme!

Kateřina a Martin, svatba na Krétě, 29.9.2017

Svatba v Řecku - ostrov Skopelos září 2017

Reference našich klientů

Svatba na Skopelosu byla dokonala! Dekujeme moc Adele za pripravu a celkovou spolupraci! Vse bylo bez jedine chybicky.Skopelos je prekrasny ostrov, z fotek to tak nevyzni, ale videt to na zivo je opravdu zazitek, vsem doporucuji kaplicku Mamma Mia! Diky spolupraci s agenturou jsme nemeli zadny stres, vse bylo pripraveno za nas a my jsme si svatbu krasne uzili! 

Martina a Štěpán, svatba na Skopelosu, 13.9.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos září 2017

Reference našich klientů

Děkujeme ještě jednou za celou organizaci. Také bychom chtěli moc pochválit koordinátorku - všechno proběhlo bez jakýchkoliv zádrhelů, od první schůzky až po vyzvednutí oddacího listu, vše perfektně načasované. Přejeme Vám úspěchy v dalším podnikání a hodně spokojených klientů.

Dana a Bronislav, svatba na Zakynthosu, 12.9.2017

1 2 3 ... 5 Další »

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek