„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Reference


Reference našich klientů

Svatba v Řecku - ostrov Kréta září 2017

Reference našich klientů

Naše díky patří paní Adéle a koordinátorce na Krétě, která zařídila náš velký den do posledního detailu. Všechno vyšlo tak, jak jsme si představovali. Vlastně ještě líp! Náš svatební den byl báječný, nezapomenutelný a hlavně bez stresu. Všem párům, které svatbu v zahraničí zvažují, doporučuji. A ještě bych chtěla vyzdvihnout práci fotografky na Krétě - nejen, že máme krásné fotky, ale také jsme se při focení skvěle bavili. Děkujeme!

Kateřina a Martin, svatba na Krétě, 29.9.2017

Svatba v Řecku - ostrov Skopelos září 2017

Reference našich klientů

Svatba na Skopelosu byla dokonala! Dekujeme moc Adele za pripravu a celkovou spolupraci! Vse bylo bez jedine chybicky.Skopelos je prekrasny ostrov, z fotek to tak nevyzni, ale videt to na zivo je opravdu zazitek, vsem doporucuji kaplicku Mamma Mia! Diky spolupraci s agenturou jsme nemeli zadny stres, vse bylo pripraveno za nas a my jsme si svatbu krasne uzili! 

Martina a Stepan, svatba na Skopelosu, 13.9.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos září 2017

Reference našich klientů

Děkujeme ještě jednou za celou organizaci. Také bychom chtěli moc pochválit koordinátorku - všechno proběhlo bez jakýchkoliv zádrhelů, od první schůzky až po vyzvednutí oddacího listu, vše perfektně načasované. Přejeme Vám úspěchy v dalším podnikání a hodně spokojených klientů.

Dana a Bronislav, svatba na Zakynthosu, 12.9.2017

Svatba v Řecku - ostrov Kréta září 2017

Reference našich klientů

Děkujeme majitelce agentury Svatba trochu jinak, Adéle Smržové, za velmi profesionální komunikaci a přístup, se kterým jsme se setkávali od našeho prvního kontaktu. Poděkování patří i naší koordinátorce na Krétě, která nám kromě jiného výborně poradila i s výběrem apartmánu a taverny. Agenturu Svatba trochu jinak určitě všem snoubencům doporučujeme a celému týmu moc děkujeme za organizaci našeho nádherného svatebního dne. Budeme na něj celý život vzpomínat...

Martina a David, svatba na Krétě, 5.9.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos září 2017

Reference našich klientů

Svadba na ostrove Zakynthos bola pre nás veľkým zážitkom na celý život. 
Máme len krásne spomienky, pani Adela a koordinátorka všetko zariadili podľa našich predstáv. Ak chcete mať svadbu bez stresov a s krásnym zážitkom, môžme iba odporúčať. Ešte raz ďakujeme.

Tatiana a Tomáš, svatba na Zakynthosu, 1.9.2017

Svatba v Řecku - ostrov Kréta srpen 2017

Reference našich klientů

Chtěli bychom velice poděkovat agentuře Svatba trochu jinak a tedy paní Smržové za to, že pro nás připravila nevšední svatební den přesně podle našich představ. Děkujeme také za milý a přátelský přístup od našeho prvního kontaktu, přes koordinaci svatebního obřadu, až do vyřešení formalit s oddacím listem. Agenturu upřímně doporučujeme všem, kteří chtějí svůj den D prožít "tak trochu jinak". 

Věra a Jan, svatba na Krétě, 23.8.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červenec 2017

Reference našich klientů

Mnohokrát děkujeme za krásnou svatbu, která předčila všechna naše očekávání. Krásně nazdobený stoleček s doplňky, kytice no a paní koordinátorka je prostě profesionál. Doporučujeme všem, kteří chtějí mít neobyčejnou svatbu a bez starostí.

Ivana a Robert, svatba na ostrově Zakynthos, 17.7.2017

Svatba v Řecku - ostrov Lefkada červenec 2017

Reference našich klientů

Tuto agenturu vřele doporučujeme. Se slečnou Adélou a svatební koordinátorkou (pro Lefkádu) jsme byli spokojeni od prvního kontaktu, až po finální dořešení oddacího listu v ČR. Celý tým funguje ukázkově. Rychlá a spolehlivá domluva. Vše bylo zařízeno přesně podle našich představ. Náš velký den jsme si moc užili a patří Vám za to ještě jednou naše díky! Odnášíme si vzpomínku na celý život + nádherné fotky. Přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů!

Marek a Jana, svatba na ostrově Lefkada, 12.7.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červenec 2017

Reference našich klientů

Mohu jen přidat svá slova chvály a díků. Všem bych svatbu v Řecku doporučila, je to nádherné a finančně dostupnější než by si jeden myslel, když vidí ty pohádkové fotky. Adéla a Veronika nám připravily dokonalý a nezapomenutelný den, který zůstane jednou pro vždy v našich srdcích jako jeden z našich nejšťastnějších. Naše svatba se odehrála na Zakynthosu u větrných mlýnů na Skinari a nemohli jsme si vybrat lépe. Veronika nám moc dobře poradila ohledně detailů našeho dne, vše krásně naaranžovala a nakonec s nami nafotila naše svatební fotografie. Díky ní jsme se krásně uvolnili a focení jsme si opravdu užili. I kdyby jen na obnoveni slibů ci na oko, stojí to za to!

Kateřina a Perran, svatba na ostrově Zakynthos, 7.7.2017

Svatba v Řecku - ostrov Skopelos červenec 2017

Reference našich klientů

Svatba byla naprosto úchvatná. Vše bylo naprosto perfektně zorganizované do nejmenších detailů. Komunikace s koordinátorkou Adélou a koordinátorkou na Skopelosu naprosto dokonalá. Kadeřník, vizážistka, fotograf a řidič člunu i loďky byli naprosto milí, šikovní a hlavně ochotní. Svatební dort mě strašně mile překvapil. Byl opravdu výborný. Koordinátorka Adéla výborně poradila i s výběrem apartmánu a s výběrem taverny. Tuto svatební agenturu určitě všem doporučuji a celé agentuře moc děkujeme za nádherně prožitý svatební den.

Denisa a Patrik, svatba na ostrově Skopelos, 7.7.2017

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 731 179 759email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek