„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Reference


Reference našich klientů

Svatba v Řecku - ostrov Kréta srpen 2017

Reference našich klientů

Chtěli bychom velice poděkovat agentuře Svatba trochu jinak a tedy paní Smržové za to, že pro nás připravila nevšední svatební den přesně podle našich představ. Děkujeme také za milý a přátelský přístup od našeho prvního kontaktu, přes koordinaci svatebního obřadu, až do vyřešení formalit s oddacím listem. Agenturu upřímně doporučujeme všem, kteří chtějí svůj den D prožít "tak trochu jinak". 

Věra a Jan, svatba na Krétě, 23.8.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červenec 2017

Reference našich klientů

Mnohokrát děkujeme za krásnou svatbu, která předčila všechna naše očekávání. Krásně nazdobený stoleček s doplňky, kytice no a paní koordinátorka je prostě profesionál. Doporučujeme všem, kteří chtějí mít neobyčejnou svatbu a bez starostí.

Ivana a Robert, svatba na ostrově Zakynthos, 17.7.2017

Svatba v Řecku - ostrov Lefkada červenec 2017

Reference našich klientů

Tuto agenturu vřele doporučujeme. Se slečnou Adélou a svatební koordinátorkou (pro Lefkádu) jsme byli spokojeni od prvního kontaktu, až po finální dořešení oddacího listu v ČR. Celý tým funguje ukázkově. Rychlá a spolehlivá domluva. Vše bylo zařízeno přesně podle našich představ. Náš velký den jsme si moc užili a patří Vám za to ještě jednou naše díky! Odnášíme si vzpomínku na celý život + nádherné fotky. Přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů!

Marek a Jana, svatba na ostrově Lefkada, 12.7.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červenec 2017

Reference našich klientů

Mohu jen přidat svá slova chvály a díků. Všem bych svatbu v Řecku doporučila, je to nádherné a finančně dostupnější než by si jeden myslel, když vidí ty pohádkové fotky. Adéla a Veronika nám připravily dokonalý a nezapomenutelný den, který zůstane jednou pro vždy v našich srdcích jako jeden z našich nejšťastnějších. Naše svatba se odehrála na Zakynthosu u větrných mlýnů na Skinari a nemohli jsme si vybrat lépe. Veronika nám moc dobře poradila ohledně detailů našeho dne, vše krásně naaranžovala a nakonec s nami nafotila naše svatební fotografie. Díky ní jsme se krásně uvolnili a focení jsme si opravdu užili. I kdyby jen na obnoveni slibů ci na oko, stojí to za to!

Kateřina a Perran, svatba na ostrově Zakynthos, 7.7.2017

Svatba v Řecku - ostrov Skopelos červenec 2017

Reference našich klientů

Svatba byla naprosto úchvatná. Vše bylo naprosto perfektně zorganizované do nejmenších detailů. Komunikace s koordinátorkou Adélou a koordinátorkou na Skopelosu naprosto dokonalá. Kadeřník, vizážistka, fotograf a řidič člunu i loďky byli naprosto milí, šikovní a hlavně ochotní. Svatební dort mě strašně mile překvapil. Byl opravdu výborný. Koordinátorka Adéla výborně poradila i s výběrem apartmánu a s výběrem taverny. Tuto svatební agenturu určitě všem doporučuji a celé agentuře moc děkujeme za nádherně prožitý svatební den.

Denisa a Patrik, svatba na ostrově Skopelos, 7.7.2017

Svatba v Řecku - ostrov Kos červen 2017

Reference našich klientů

Dekujeme agenture za perfekne naplanovany den "D", vse dopadlo na jednicku, perfektni spoluprace i komunikace s agenturou i mistni koordinatorkou. Urcite vrele doporucujeme vsem, kteri chteji mit nezapomenutelny zazitek na cely zivot. Jeste jednou dekujeme.

Ivana a Petr, svatba na ostrově Kos, 29.6.2017

Svatba v Řecku - ostrov Lefkada červen 2017

Reference našich klientů

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní Smržové a koordinátorce na ostrově Lefkada za skvělou organizaci našeho svatebního dne. Užili jsme si to na maximum, všechno bylo naprosto dokonalé a mnohem lepší, než v našich představách. Agenturu Svatba trochu doporučuji všem, kteří si chtějí užít svůj svatební den bez starostí a s týmem lidí, kteří udělají maximum pro to, aby Váš den byl nezapomenutelný.... Děkujeme moc za všechno!

Míša a Jakub, svatba na ostrově Lefkada, 27.6.2017

Svatba v Řecku - ostrov Kréta červen 2017

Reference našich klientů

Top svatební agentura, která plní sny ve skutečnost. Děkujeme za skvělou organizaci naší svatby, jste jedničky

Šárka a Radek, svatba na ostrově Kréta, 23.6.2017

Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos červen 2017

Reference našich klientů

Svatba v Řecku na ostrově Zakynthos byla naprosto bezchybná! Vše bylo perfektně zařízeno do nejmenších detailů. Obě paní Adéla s přípravami a koordinátorka Veronika na místě odvedly naprosto skvělou práci, od organizace v lokalitě, zařizování dekorací, welcome drinků, svatební večeře, včetně nádherných fotek atd. Tohle je ta nejlepší volba pokud si chcete užít svatbu jako váš nejkrásnější den v životě a bez žádného stresu nebo obav. Nejlepší volba! 

Michaela a Klaas, svatba na ostrově Zakynthos, 21.6.2017

Svatba v Řecku - ostrov Kréta červen 2017

Reference našich klientů

Nejlepší agentura pro svatbu v Řecku. Paní Adéla i koordinátorka byla skvělá. Vše bylo zařízeno podle našich predstav. A máme nezapomenutelný zážitek. Takže za nás ještě jednou velké díky a mohu tedy jen doporučit.

Hanka a Jakub, svatba na ostrově Kréta, 16.6.2017

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek