„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Svatba v Řecku


Svatba trochu jinak - svatba v Řecku

Svatby v zahraničí jsou současným trendem, proto jsme naší nabídku rozšířili o svatby v Řecku, kde Vám nabízíme kompletní svatební servis od A do Z, nebo - li svatbu na klíč. Naše svatební agentura Svaba trochu jinak organizuje svatby v Řecku klientům z celé České i Slovenské republiky a to na ostrovech: Zakynthos, Kefalonie, Lefkada, Skopelos Kos a Kréta. Svatby v Řecku organizujeme právně platné - civilní i církevní. Také nabízíme svatby právně neplatné jako obnovení slibů a svatby na oko . Naše zkušenosti z 11 ti leté praxe jsou Vám plně k dispozici. 

Svatební destinace jsme pro Vás pečlivě vybírali tak, aby splnily ty nejdůležitější požadavky zahrnující: rozmanitost, oblíbenost, atraktivitu a cenovou dostupnost. Sestavili jsme pro Vás katalog svatebních destinací na každý ostrov, který zahrnuje nabídky jak tradičních míst, tak i míst netradičních, luxusnějších, cenově dostupných i typických pro daný ostrov. Své,, ano,, si tak můžete říct v hotelových resortech, v kapličce, na pláži, na mole, na lodi, na soukromých ostrůvcích, v kamenných usedlostech, na terase i na útesech. Svatby v Řecku organizujeme i na oblíbených místech jako pláž Navagio, Cameo ostrůvek či kaplička z filmu Mamma MiaNovinkou jsou svatby v olivovém háji v rustic stylu

Za velikou výhodu spolupráce s naší svatební agenturou považujeme to, že naši svatební koordinátoři jsou velmi flexibilní. Naši svatební koordinátoři, nikoliv delegáti jsou profesionálové, dlouhodobě žijící v daných destinacích. Vzhledem k tomu, že v destinacích žijí celoročně i několik let, mají velmi dobré vztahy s místními obyvateli a především mají na organizaci Vašeho svatebního dne dostatek času. Máme možnost uspořádat Váš svatební obřad po celém ostrově a tudíž Vy nemusíte být omezeni pouze na místo hotelu, kde máte ubytování od CK. Pokud se Vám bude líbit například hotel, terasa, kaplička, či pláž na druhé straně ostrova, rádi Vám tam Váš svatební obřad zorganizujeme a zajistíme v místě i ubytování na svatební noc. 

Naše svatební agentura není vázaná na služby žádné CK. Letenky i ubytování si můžete zajistit buď samostatně, nebo si dle vlastního uvážení vybrat cestovní kancelář s nejvýhodnější nabídkou zájezdu. Snoubencům, kteří hledají servis ,,vše v jednom" rádi zájezd a ubytování zajistíme. Od našich klientů máme kladné ohlasy na služby Melissa Travel a CK Viamare a proto s nimi rádi a dlouhodobě spolupracujeme při organizaci zájezdů a ubytování do Řecka.

Díky naší svatební agentuře máte s partnerem na sebe více času, ušetříte i finance a především starosti spojené s celým svatebním plánováním a s vyřizováním formalit. Zajištujeme kompletní organizaci svatebního dne včetně vyřízení dokumentů potřebných k uzavření právně platné svatby v Řecku. Jsme Vám k dispozici během celého plánování včetně Vašeho svatebního dne.

Výběr referencí našich klientů naleznete v sekci reference. Výběr fotografií z našich svateb naleznete na této stránce v sekci fotogalerie svateb v Řecku. Další informace o naší agentuře naleznete v sekci proč my. Na našem blogu naleznete seznam několika důvodů, proč svatba v Řecku přitahuje stále více českých snoubenců. Jsme pro snoubence profesionálním týmem, díky kterému vkročí dva lidé do společného života naprosto bez obav:-) Svatba trochu jinak - to je Vaše vysněná svatba v Řecku.

Svatba na pláži Navagio, Zakynthos
Svatba na ostrově Lefkada, Řecko
Svatba na Lefkadě
Svatba na ostrově Lefkada
Svatba v Řecku, Lefkada
Svatba na řeckém ostrově Lefkada
Svatba na pláži Navagio
Svatba na ostrově Zakynthos

[Přeskočit navigaci]

Mám zájem o zaslání svatebního katalogu

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek