„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Svatba v Řecku » Obnovení manželského slibu v Řecku


Obnovení manželského slibu v Řecku

Máte pocit, že vaše manželství již není jako na začátku a vy hledáte způsob, jakým ho oživit. Obnovení manželského slibu v Řecku může být tím pravým řešením. Řekněte si netradičně druhé ANO na netradičním místě. 

Oslavte své výročí svatby stylově na řeckých ostrovech. Řekněte si své ANO za šumění vln moře a učiňte váš opakovaný vstup do manželství ještě více nezapomenutelným. Rádi vám na ostrově zorganizuje váš druhý svatební obřad v rámci vaší dovolené. Sestavili jsme pro vás bohatou nabídku svatebních míst pro obnovení manželského slibu. Vaše druhé společné ANO si tak můžete říct v jakémkoliv romantickém zákoutí ostrova. Jedná se o obřady civilní, bez oficiálních dokumentů.

Obnovení slibu nemusí být považováno pouze za záležitost čerstvých novomanželů. Může se stát milým symbolickým gestem při některém z významných výročí, jako stříbrná nebo zlatá svatba, anebo například po úspěšném zažehnání nepříjemné manželské krize. Důvodů můžete mít nespočet, a pokud si to budete přát, může být celá akce pro vaši drahou polovičku překvapením až do posledního momentu.

 

Svatba na Zakynthosu
Svatba v Řecku
Svatba v Řecku, ostrov Zakynthos
Svatba na Zakynthosu, Řecko
Svatba na ostrově Skopelos
Svatba na řeckém ostrově Skopelos
Svatba na Skopelosu
Svatba v Řecku, Skopelos

[Přeskočit navigaci]

Mám zájem o zaslání svatebního katalogu

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek