„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Svatba v Řecku » Kefalonie


Svatba v Řecku na ostrově Kefalonie

Ostrov Kefalonie je nazýván „perlou Jónského moře” a je šestým největším ostrovem Řecka. Kefalonie láká především svojí krásnou přírodou, ale také nádhernými písečnými plážemi, z nichž některé jsou oceněny Evropskou Unií a jsou označeny modrou barvou. I přesto lze o nich říci, že nejsou zdaleka obléhané turisty tak, jako v jiných lokalitách řeckých ostrovů. Je oblíbená zejména díky krásnému pobřeží, kde najdete malé romantické zátoky jako dělané pro relaxaci v soukromí. 

Ostrov Kefalonie tedy nabízí mnoho lákadel, od turistických zajímavostí až po romantická místa na pobřeží. Z ostrova Kefalonie je možné přeplout na ostrov Zakynthos, který je také součástí naší svatební nabídky nebo na ostrov Lefkada. Plavba lodí mezi ostrovy trvá cca 1 hodinu. Nabízí se Vám tak možnost strávit svůj svatební den na ostrově Kefalonie a Vaší ,,líbánkovou,, dovolenou si užít na ostrově Lefkada či Zakynthos.

Nabídky svatebních obřadů, jsme pro Vás pečlivě sestavili tak, abychom dokázali naplnit očekávání každého páru. Nabízíme Vám nezapomenutelnou svatbu na pláži, v rozkvetlých zahradách, nebo na terase s překrásným výhledem na moře. Naší novinkou je svatba na lodi spojená s grilováním na pláži či svatby v kapličce. Během plavby navíc můžete zastavit na plážích, které jsou přístupné pouze lodí a pořídit zde unikátní fotografie.  Prohlédněte si výběr fotografií z našich svateb na Kefalonii či celou fotolagalerii svateb v Řecku.. Záleží tedy jen na Vás, jak moc bude Váš svatební den na Kefalonii výjimečný, a kde si řeknete své „ano”. Svatba na Kefalonii pro Vás už nebude nesplněným snem.

Ostrov Kefalonie - svatba v zahraničí
Řecký ostrov Kefalonie
Řecko - ostrov Kefalonie
Kefalonie ostrov
Svatba v zahraničí - ostrov Kefalonie
Svatba v Řecku - ostrov Kefalonie
Ostrov Kefalonie - svatba v Řecku
Svatba v Řecku na ostrově Kefalonie
Svatba v zahraničí na ostrově Kefalonie
Ostrov Kefalonie
Svatba na ostrově Kefalonie
Ostrov Kefalonie, Řecko

[Přeskočit navigaci]

Mám zájem o zaslání svatebního katalogu

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek