„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Svatba v Řecku » Zakynthos


Svatba v Řecku na ostrově Zakynthos

Řecký ostrov Zakynthos, nazývaný také ostrovem vůní, je malým rájem na zemi. Jeho charakteristickým znakem je všudypřítomná okouzlující vůně jasmínů, ibišků, hyacintů a orchidejí. Zakynthos je pověstný především svými olivovými háji, rozlehlými vinicemi a malebnými starobylými kláštery. Romantickou atmosféru tohoto ostrova také podtrhují zlatavé pláže s průzračnou tyrkysově modrou barvou moře. Turisty oblíbenou atrakcí ostrova Zakynthos jsou mořské želvy, které zde každoročně hnízdí a dále také pláž Navagio, kde si můžete prohlédnout vrak pašerácké lodě. Naše svatební agentura organizuje svatby na pláži Navagio.

Svatby v Řecku na ostrově Zakynthos jsou splněným snem. Všechna místa na Zakynthosu jsme pečlivě vybírali tak, aby naplnila očekávání každého páru. Můžete vybírat z několika romantických míst. Své „ano” si tak můžete říct na pláži, v rozkvetlých voňavých zahradách, na terase s výhledem na pobřeží, v kapličce, na útesu, na mole, v tradiční řecké usedlosti nebo na romantickém malém ostrůvku jménem Cameo. Nabízíme svatební obřady na nejznámější a nejkrásnější pláži Řecka - pláži Navagio. Pláž je dostupná pouze lodí a její povrch tvoří zářivě bílý písek. Na svatební obřad na pláži Navagio budete vzpomínat zaručeně celý život. Na ostrově Zakynthos také organizujeme církevní svatby v kosteleNovinkou pro rok 2017 jsou svatby v olivovém háji v rustic stylu. Zajistit Vám můžeme také ubytování v krásné vile přímo na pláži nebo na útesu s romantickým výhledem na ostrov. Prohlédněte si výběr fotografií z našich svateb na Zakynthosu či celou fotolagalerii svateb v Řecku.   

Díky svému překrásnému prostředí nabízí ostrov Zakynthos snoubencům široký výběr míst, vhodných pro svatební obřad. Z ostrova Zakynthos je možné přeplout lodí na ostrov Kefalonie, který je také součástí námi nabízených svatebních destinací. Svatební den tak můžete strávit na ostrově Zakynthos a Vaši ,,líbánkovou,, dovolenou na ostrově Kefalonie. Plavba lodí mezi ostrovy trvá cca 1 hodinu.

Ostrov Zakynthos
Řecko - ostrov Zakynthos
Řecký ostrov Zakynthos
Ostrov Zakynthos, Řecko
Svatba v Řecku - ostrov Zakynthos
Svatba na řeckém ostrově Zakynthos
Svatba v zahraničí na ostrově Zakynthos
Svatba v zahraničí - ostrov Zakynthos
Svatba v Řecku na ostrově Zakynthos
Zakynthos ostrov, Řecko
Zakynthos ostrov
Zakynthos

[Přeskočit navigaci]

Mám zájem o zaslání svatebního katalogu

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek