„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Blog » Svatba v Řecku » 10 důvodů, proč mít svatbu na Lefkadě


10 důvodů, proč mít svatbu na Lefkadě

rkysové moře jemně omývá zlatavý písek. Na tváři cítíte vánek prosycený exotickými vůněmi. Stojíte na nejkrásnější pláži v Řecku a za malou chvíli si řeknete své ano....Zde je 10 pádných důvodů, proč mít svatbu na Lefkadě!

Nejkrásnější pláže v Řecku

Pláže na Lefkadě jsou považované za nejkrásnější v Řecku. Dokonce patří mezi top pláže na celém světě. Omývá je průzračně modré moře. Jsou pokryté zlatým jemným pískem a světlými oblázky. Na některých místech umocňují dojem vápencová skaliska. Ostrov Lefkada tak nabízí mnoho kouzelných zákoutí pro uspořádání svatby.

Ostrov dostupný i po souši

Pokud neholdujete letadlům, a přesto toužíte po svatbě v Řecku, zvolte právě ostrov Lefkada. Tento největší ostrov v Jónském moři je totiž přístupný také po souši, a to díky dvěma mostům, jež Lefkadu spojují s pevninou. Vyrazit sem můžete klidně vlastním autem.

Romantika, zeleň a mlýny

Když navštívíte Lefkadu, překvapí vás svojí bujnou vegetací. Je to úrodný ostrov, kde si vedle pláží a moře užijete i zeleň. I ta se může stát nádherným pozadím pro váš jedinečný svatební obřad. Pro svatbu na Lefkadě si můžete zvolit také místa s romantickými starodávnými větrnými mlýny.

Řekové – milovníci svateb

Svatby v Řecku (a Lefkada je toho příkladem) se nesou v úžasném duchu. Řekové svatby milují. Jejich svatební obřady prosluly bujarostí a velkým počtem hostů. Vy si ale sami můžete zvolit, zda se vaše svatba ponese v ryze soukromém duchu, nebo si ji užijete ve velkém stylu. Svatba na Lefkadě může proběhnout v romantickém a intimním prostředí, stejně jako v luxusním hotelu.

Skvělý zážitek za nízkou cenu

Pokud jsou pro vás důležité zážitky, je svatba na Lefkadě tím pravým pro vás. Cenově vás může vyjít mnohem levněji než běžná svatba v Česku. Před obřadem si pár dnů budete užívat slunce a pláže, vyhnete se stresu. Svatbu snadno spojíte se svatební cestou. Na Lefkadě je totiž rozhodně co poznávat.

Zasportujete si

Na své si na Lefkadě přijdou také milovníci vodních sportů, například jachtingu nebo surfingu. Svatba v Řecku na Lefkadě je proto úžasná příležitost vyzkoušet něco neobvyklého a vykročit do nového života se společným zážitkem.

Tip: Prohlédněte si fotografie z našich svateb na Lefkadě

Výjimečná svatební hostina

Zamilovali jste si řeckou kuchyni, která je plná čerstvých surovin, chutí a vůní? Potom vás svatba na Lefkadě rozhodně osloví. Po obřadu si zajdete na romantickou slavnostní večeři nebo si užijete party plnou řeckého jídla a hudby. Záleží jen na vás, jakou možnost si vyberete.

Jedinečné svatební fotky

Fotky z vašeho svatebního obřadu na Lefkadě nebudou potřebovat úpravu. Nádherné barvy budou hrát na pozadí, slunce bude mít tu správnou intenzitu, vaše opálené a odpočaté obličeje se budou usmívat a zářit štěstím.

Svatba na Lefkadě podle vás

Když se budete brát na Lefkadě, nemusíte se ničím svazovat. Svatba zde proběhne přesně podle vašeho gusta – od romantického obřadu, kde budete jen vy a vaši svědci, až po luxusní záležitost s velkým počtem hostů. Místo nákladné róby můžete dát přednost jednoduchým, ale krásným šatům. Vzít se můžete i na oko, pokud už máte svatbu za sebou.

Svatba bez stresu a starostí

Možná se svatbě vyhýbáte, protože vás děsí všechna ta organizace kolem. Pádným důvodem, proč mít svatbu na Lefkadě, je to, že je naprosto bez starostí. Přenechte vše naší svatební agentuře. Připravíme pro vás úžasnou svatbu přesně podle vašich představ.

 

Svatba na Lefkadě

 

Svatba na Lefkadě

 

Svatba na pláži, Lefkada

 

Svatba v Řecku, Lefkada

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek