„užijte si svůj velký den a ostatní nechte na nás“


úvodní » Blog » Svatba v Řecku » Skopelos » Svatba jako z filmu Mamma Mia na ostrově Skopelos


Svatba jako z filmu Mamma Mia na ostrově Skopelos

Oblíbili jste si kultovní film Mamma Mia? My také! Je velmi inspirativní a na světě snad není romantičtější místo pro svatební obřad než malebný kostelíček, který si ve slavném snímku zahrál. Proto pro vás s radostí a potěšením přichystáme svatbu právě u tohoto kostelíčka.

Malebný a okouzlující kostelíček Agios Ioannis se rozprostírá na vrcholu skály na malém řeckém ostrově Skopelos. Jde o jeden z nejzelenějších ostrovů v Řecku, který natolik uchvátil filmové režiséry, že si ho vybrali pro natáčení snímku Mamma Mia.

Ostrov Skopelos je omýván smaragdovými vlnami Egejského moře, které je po většinu roku příjemně teplé. Tento ostrov měří pouze 92 metrů čtverečních a stojí mimo hlavní zájem turistů. Poskytuje proto skvělé podmínky pro uspořádání romantické svatby na místech, která si zachovala svoji původní a tradiční atmosféru.

Mamma Mia: Vaše skutečná svatba

Když vyjdete ke kostelíčku Agios Ioannis a rozhlédnete se, uchvátí vás malebnost okolních krás. Přímo pod skálou, na níž se kostelík tyčí, leží malá pláž, kterou turisté příliš nenavštěvují. Pokochat se můžete i pohledem na sousední ostrov Alonissos nebo se můžete podivovat nad úžasným pobřežím a zátokami zeleného ostrova.

Svatební obřad před kostelíčkem z filmu Mamma Mia se pro vás jistě stane nezapomenutelným zážitkem. Už jen díky přírodním krásám, obdivuhodnému výhledu a romantickému nádechu místa samotného. Záleží jen na vás, zda zvolíte podobné svatební oblečení jako hlavní hodinového slavného snímku, nebo si svatební den užijete podle svého gusta. 

Kouzelná místa pro svatební obřady

Ostrov Skopelos skýtá i přes svoji menší rozlohu plno nádherných míst, která jsou jako stvořená pro uspořádání svatebního obřadu. Velkou devizou této destinace je, že ji zatím nestihl příliš ovlivnit cestovní ruch. Osloví proto všechny snoubence, kteří touží po skutečné romantice.

Kromě svatby před kostelíkem z filmu Mamma Mia, pro vás můžeme zorganizovat svatbu na romantickém útesu nebo na úchvatné pláži. Představte si třeba právě útes, který je obklopený voňavým borovicovým hájem a ladně vstupuje do tyrkysově modrého moře. Vy přijedete na malé loďce, vystoupíte a kráčíte k nádherně ozdobenému oltáři… Po obřadu večeříte sami dva na molu s krásným výhledem, zatímco zapadá slunce. Dokážete si představit romantičtější vstup do společného života?

Chcete vědět víc?Prohlédněte si fotogalerii našich svateb na Skopelosu či si napište o katalog svatebních destinací v Řecku. Rádi vám ho zašleme. 

Kostelíček Agios Ioannis, Skopelos

Svatební agentura Svatba trochu jinak - organizace svateb v Řecku
© Všechna práva vyhrazena Svatba v Řecku

tel.: 773 200 703email: info@svatbatrochujinak.cz tvorba webových stránek